1 649 000 PLN (4122.50 PLN / m2)

Pruszków, Kolejowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Pruszków, Kolejowa

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu o wyjątkowym potencjale! W Pruszkowie z potencjałem dla inwestora lub dla osoby prywatnej !

Prezentowana nieruchomość składa się z działki oraz domu, który może być wykorzystany na wiele celów.  

Działka
Obszar całej działki ma powierzchnię 1610m2 i składa się z 2 działek ewidencyjnych (577m2 + 1035m2). Kształ działki jest dokładnie zaznaczony w galerii. W najszerszym miejscu działka ma około 27m, a jej długość wynosi 70m. Na teren działki można dostać się przez 2 niezależne wejścia. Cały teren jest ogrodzony i bardzo zadbany ( podjazd wyłożony kostką). 


Dom
Na terenie działki znajduje się piętrowy dom z piwnicą. Układ domu daje mozliwość aranżacji 2 niezależnych pięter (np.dla 2 rodzin). Obecnie na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka i 2 toalety. Piętro składa się z 7 niezależnych pokoi, kuchni, 2 łazienek i 2 toalet. Łącznie istnieje możliwość aranżacji 31 miejsc noclegowych. 
W 2018 roku obecni właściciele wykonali kompletny remont, który obejmował również wymianę instalacji.   

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest pomiędzy ulicami Kolejową i Jeżewskiego w Pruszkowie. Z uwagi na swoją dobrą lokalizację i komunikację stanowi dobre miejsce na inwestycję prywatną lub biznesową. Samochodem szybki dojazd zapewnia trasa S8 ( 5 minut jazdy samochodem do trasy) i kolej SKM (około 1,7 km). Pruszków to również dynamicznie rozwijające się miasto. W jego centrum znajduje się wiele punktów usługowych i centrów handlowych.   

Budynek znajduje się w spokojnej części Pruszkowa, w zabudowie jednorodzinnej.
 
Możliwości
- Obecnie nieruchomość jest wynajmowana na hotel pracowniczy z 31 miejscami noclegowymi. Dodatkowo, nieruchomość posiada wspólne kuchnie, łazienki oraz toalety.
- Dom opieki - w przypadku uzyskania osobnych pozwoleń nieruchomość może również nadać się na taki cel
- Siedziba firmy - Nieruchomość doskonale nadaje się również na siedzibę firmy z możliwościa stworzenia większego parkingu dla pracowników i gości. 
- Dom na 2 niezależne mieszkania ze wspólną klatką schodową.


Stan prawny


Obszar nieruchomości nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania. Nabywca może posiłkować się kredytem hipotecznym.    

Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail