1 980 000 PLN (3431.54 PLN / m2)

Warszawa, Ornecka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż,
Warszawa, Ornecka

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Dom 400m z ogrodem przy lesie.
Dom o powierzchni 400m2, 8 pokoi, 5 łazienek, garaż dwustanowiskowy. Działka ok. 1000m2 z pięknym ogrodem.
Wysoki Parter
Słoneczny salon z jadalnią z wyjściem na duży południowy taras, duża kuchnia ze spiżarnią, toaleta dla gości, wiatrołap, hol, szatnia, korytarz, garaż dwustanowiskowy oraz sypialnia z wyjściem na tylny taras oraz z własną łazienką i garderobą.
Piętro
Duża sypialnia 1, łazienka 1, przestronny hall, sypiania 2 z przestronnym tarasem, sypialnia 3, sypialnia 4 z tarasem, łazienka 2.
Niski Parter
Ogromny pokój bawialny z pionowym komikiem szamotowym (obecnie sypialnia właścicieli), łazienka, siłownia, przedpokój, pomieszczenia gospodarcze, dodatkowa klatka schodowa z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, duży hall, pralnia, sypialnia gościnna/pokój dla służby.
Ogród
Doskonały główny taras z pięknym kwitnącym ogrodem i zadbanym trawnikiem z 2 automatycznymi systemami nawadniania trawników, rabat oraz donic. Mniejszy taras wychodzący na tylną część działki z drzewami i krzewami, poniżej miejsce na ognisko, zewnętrzna jadalnia oraz stanowisko do grilla. Strona wschodnia to pokryty kostką brukową wjazd dla samochodów, podcień przed wejściem oraz budynek gospodarczy w świetle ogrodzenia (śmietnik) oraz zagroda dla psów - drzewa i krzewy ozdobne w rabatach.
Dom
Dom z dużym ogrodem po południowej stronie, tył ogrodu strona wschodnia, wejście i wjazd ekspozycja zachodnia - dom nasłoneczniony od wschodu do zachodu! Funkcjonalny projekt i przemyślane przez właściciela rozwiązania. Ze względu na drugie dodatkowe wejście niski parter może stanowić osobną część domu doskonałą dla drugiej rodziny.
Dom sprzedawany w zabudowie bliźniaczej - obok mniejszy dom 200m2.

Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail