6 500,00 PLN (47,79 PLN / m2)

Nowoczesny dom - wynajem - Krupia Wólka k. Zalesia

Dom (Wolnostojący) na wynajem,
Krupia Wólka, Dolna

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Nowoczesny i funkcjonalny dom na wynajem w Krupiej Wólce (k. Zalesie Górnego) - 109m² + garaż, działka 1001m²

Szukasz domu, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Takiego, który łączy funkcjonalność nowoczesnych wnętrz z komfortem życia blisko natury i dobrym dojazdem do Warszawy?

Zapraszam do zapoznania się z niniejsza ofertą:)

Lokalizacja - Krupia Wólka, dom znajduje się przy cichej i spokojnej ulicy Dolnej - idealnej dla osób ceniących prywatność i bliskość zieleni, ale bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do miasta. To spokojna okolica domów jednorodzinnych z dobrym sąsiedztwem.



  • malownicza, spokojna wieś położona ok. 10 km na południe od Piaseczna i ok. 26 km od centrum Warszawy



  • idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku - otoczenie zieleni, niska zabudowa, cisza i bezpieczeństw



  • w pobliżu Chojnowski Park Krajobrazowy - idealny na spacery, wycieczki rowerowe i aktywny wypoczynek



  • dogodna komunikacja z Warszawą - stacja PKP Ustanówek-Jeziórko oddalona o ok. 1 km/ stacja PKP Zalesie Górne ok. 4 km (pociągiem dojedziesz do centrum Warszawy w ok. 35 min)



  • łatwy dojazd do trasy S7, drogi krajowej nr 79 (Sandomierz - Warszawa) oraz drogi wojewódzkiej nr 722 (Piaseczno - Grójec)



  • w zasięgu kilku minut jazdy: sklepy spożywcze, szkoły podstawowe (w Zalesiu Górnym/Uwielinach), przedszkola, apteki, przychodnie zdrowia oraz inne punkty usługowe



  • ok. 5 min samochodem do Zalesia Górnego (restauracje, szkoły, apteki, ośrodek wypoczynkowy Planeta Zalesie) i 12 min do Piaseczna (pełna infrastruktura miejska)



  • Posadowiony na pięknej, dużej działce o powierzchni 1001 m², z przestrzenią do relaksu, zabawy, rekreacji.



Dom - nowoczesność, komfort i przestrzeń. Dom został wybudowany w 2018 roku, z myślą o wygodnym życiu rodzinnym. Ma powierzchnię użytkową 109,07 m², a dodatkowo:



  • garaż jednostanowiskowy o powierzchni ok. 27m²

  • budynek gospodarczy (szopa wolnostojąca) na działce (ok. 19m²) - idealna na rowery, sprzęt ogrodniczy lub warsztat

  • strych - duża przestrzeń do przechowywania.

  • taras z wyjściem na duży ogród


Nieruchomość składa się z:

Parter:



  • reprezentacyjny, jasny salon z dużymi oknami, miejscem na stół jadalniany, częścią wypoczynkową i klimatycznym kominkiem



  • widna kuchnia - w pełni wyposażona i bardzo funkcjonalna



  • przedpokój z zabudowanymi szafami i dużym lustrem - świetna organizacja przestrzeni już od wejścia



  • łazienka z prysznicem,



  • klatka schodowa



Piętro:



  • trzy wygodne sypialnie, w tym jedna idealna na gabinet



  • druga łazienka z wanną - komfort dla rodziny



  • garderoba - oddzielne pomieszczenie, niezbędne do przechowywania



Dom jest częściowo umeblowany - zawiera podstawowe wyposażenie, ale daje możliwość wprowadzenia własnych mebli. Gotowy do zamieszkania od zaraz.

Dodatkowe atuty:



  • Klimatyzacja - komfort latem

  • Kominek - ciepło i atmosfera w chłodniejsze dni

  • System alarmowy - można go uruchomić

  • Duża ilość zabudowanych szaf - wygoda i porządek,

  • Panele fotowoltaiczne, dzięki którym jest duża oszczędność energii elektryczne

  • Nowoczesne, energooszczędne instalacje.




Dla kogo ten dom? Dla pary, rodziny z dziećmi, osób pracujących zdalnie - wszystkich, którzy chcą mieszkać w miejscu oferującym komfort, przestrzeń i jakość życia, a jednocześnie szybki dostęp do Warszawy.

Warunki najmu:



  • 6500 zł/miesiąc

  • dodatkowo opłaty za media wg zużycia (energia elektryczna na korzystnych tzw. starych zasadach)

  • Najem okazjonalny 

  • Umowa minimum na 12 miesięcy

  • Kaucja: 9 500 zł



Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentację! :-)

Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail