225 000 PLN (55.08 PLN / m2)

Działka ze stawem, 4085m2 w Budach Michałowskich

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Budy Michałowskie, Karliczka

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka ze stawem, o powierzchni 4085m2, położona w miejscowości Budy Michałowskie, gm. Jaktorów.

Działka o nieregularnym kształcie, przybliżonych wymiarach 140 x 27 jest płaska i zadrzewiona. Oferowana jest do sprzedaży razem z sąsiednimi działkami - mapa całego kompleksu znajduje się w galerii zdjęć.

Niniejsze ogłoszenie dotyczy działki o nr ewidencyjnym 439/13. To, co ją wyróżnia spośród pozostałych to obecność stawu. Ten urokliwy teren inspiruje do realizacji projektu oryginalnego domu, który będzie harmonijnie współgrał z otoczeniem. Dom na palach? Nowoczesna stodoła? A może po prostu domek holenderski? Możliwości aranżacyjnych jest wiele.

Nieruchomość położona jest przy ul. Karliczka, która jest drogą prywatną, obecnie w budowie. Wodociąg i linia energetyczna zostały już doprowadzone w głąb kompleksu. Zakończenie prac i rozprowadzenie mediów na całej długości ulicy przewidziane do końca bieżącego roku. Podana cena dotyczy działki wraz z udziałem w tej drodze.

Budy Michałowskie to wieś oddalona o 10km od Grodziska Mazowieckiego oraz 7km od Żyrardowa – miasta powiatowego.
Wokół dużo zieleni, cisza i spokój. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W miejscowości znajdują się stadniny koni, ośrodek w rustykalnym klimacie „Wierzbowe Ranczo” z restauracją, stajnią i mini ZOO. Okolica sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym, panuje tu niezwykle sielski klimat, który trzeba poczuć osobiście – zapraszam do kontaktu.

Dla wsi Budy Michałowskie nie został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego.
Lokalizacja została dokładnie zaznaczona na mapie.
Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail