200 000 PLN (295.42 PLN / m2)

⭐Działka budowlana⭐

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Grójec

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Grójcu, przy ulicy Francuskiej. Działka o kształcie regularnego prostokąta, o wymiarach ok. 20x35 metrów, 677 mkw powierzchni, która pozwala na swobodną realizację marzeń o własnym domu.


Do działki prowadzi utwardzona droga gruntowa, co gwarantuje łatwy dostęp i komfort użytkowania. Nieruchomość wyposażona jest w przyłącze wodne, a nieopodal przebiega linia energetyczna, gaz oraz kanalizacja, co znacznie ułatwi przyszłe prace budowlane i podłączenie niezbędnych mediów. Teren jest płaski i zadbany, gotowy do rozpoczęcia budowy bez dodatkowych prac porządkowych, co jest dodatkowym atutem tej oferty. Brak zadrzewienia daje pełną swobodę w planowaniu architektury i zagospodarowania przestrzeni wokół przyszłego domu.


Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar ten został przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, co umożliwia stworzenie wymarzonej przestrzeni do życia.


Lokalizacja działki stanowi jej niewątpliwą zaletę - umiejscowienie zaledwie kilometr od centrum miasta Grójec, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, jednocześnie gwarantując szybkie połączenie z trasą S7, co ułatwia komunikację z innymi miastami i miejscowościami w okolicy. Wszystko to przy zachowaniu spokoju i uroku małego miasta.


Nie czekaj! Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie!


Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail