Warszawa, Aluzyjna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
1 476 000 PLN, Pow. 170,40 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
170,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Aluzyjna
Rok budowy:
2013
Piętro:
0 na 10
Numer oferty:
144637
Cena za m2:
8661.97 PLN
DUŻY LOKAL UŻYTKOWY Z POTENCJAŁEM I MOŻLIOWŚCIĄ PODZIAŁU

Dla osób chcących prowadzić swoją własną działalność handlową, usługową lub gastronomiczną na terenie nowoczesnej i dynamicznie rozwijajacej sie dzielnicy Warszawy.

INFORMACJE PODSTAWOWE


Aktualnie lokal to otwarta przestrzeń z możliwością swobodnego podziału według indywidualnych potrzeb i zamiarów przyszłego właściciela. Nowoczesne instalacje techniczne pozwalają na swobodną adaptację powierzchni usługowej. Lokal użytkowy o 170 m2 składa się z pomieszczenia głównego oraz z pomieszczeń socjalnych. Wysokość lokalu 360 cm, sufity podwieszane z kasetonów, możliwość dowolnego rozprowadzenia mediów. Duże witryny wychodzących na ulicę z dużym ruchem samochodowym i pieszym. Wejście bezpośrednio z poziomu chodnika. Łatwy dostęp i dużo miejsc parkingowych.


Wygodny podjazd i ogólnodostępny, bardzo praktyczny parking wzdłuż budynku i ciągu handlowego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, usługi.

Lokal z potencjałem, z możliwością przeznaczenia na dowolną działalność usługową jak np. handel, gastronomia, usługi medyczne, gabinet kosmetyczny lub odnowy biologicznej, sale ćwiczeń, fitness club, sale spotkań, sale i gabinety terapeutyczne, kawiarnia, sala zabaw dla dzieci itd.

INFORMACJE DODATKOWE

Duży ruch pieszy i samochodowy, ponieważ lokal znaduje się na terenach stale powiększających się osiedli mieszkaniowych. Lokal dobrze widoczny z uczęszczanej ulicy. W otoczeniu tereny gęstej zabudowy mieszkaniowej. Lokal wyposażony jest w instalację mechanicznej, niezależnej wentylacji. Posiada możliwość zamontowania klimatyzacji.

Bardzo dobra dostępność komunikacją miejską jak i bezpośredni dojazd samochodem.

Zalety lokalizacji podkreśla nowoczesny, atrakcyjny budynek Dewelopera Yuniversal Podlsaki z 2013 roku.

Cena brutto, sprzedaż przez przedsiębiorcę
Nieprawidłowy adres E-mail