DOMY BEZCZYNSZOWE NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCE

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 140 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Warszawa Białołęka Brzeziny , Przydrożna
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 321875
  • Cena za m2 : 5107.14 PLN

Kameralne osiedle położone w samy sercu Zielonej Białołęki w bliskim sąsiedztwie Kanałku Żerańskiego. Idealne miejsce dla osób z artystyczną duszą, ceniących bliskość natury i spokój. Jeśli chciałbyś odpoczywać wśród zieleni to miejsce jest dla Ciebie i Twojej rodziny. Malownicza okolica, cisza i spokój to zalety tego miejsca.

Osiedle to piękna i nowoczesna architektura w kameralnej niskiej zabudowie. Budynki zaprojektowane z przemyślanym rozkładem wnętrz zapewniające komfort i wygodę. Każde z mieszkań posiada własny ogródek i dwa miejsca postojowe. Osiedle składa się z trzech domów w zabudowie bliźniaczej łącznie 12 lokali mieszkalnych.

Lokale to dwupoziomowe mieszkanie posiadające własne klatki schodowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu można je zaaranżować jako duży, przestronny apartament (140m2) lub jako dwa niezależne mieszkania. Pierwszy poziom to doskonale doświetlony salon z kominkiem (21,49m2), połączony z widną kuchnią (11,94m2) z którego mamy wyjściem na balkon (7m2). Dwie sypialnie (11,81m2) każda, gabinet (5,70m2), hol (5,36m2), łazienka z toaletą (6,37m2). Kolejny poziom posiada wysokie sklepienia ze świetlikami wsparte belkami co daje niepowtarzalny klimat. Jest to duże pomieszczeni (54m2) do własnej aranżacji na miejsce do wspólnego wypoczynku lub na wydzielenie oddzielnego mieszkania z osobnym wejściem. Lokale posiadają duże ogródki (215m2) i dwa miejsca postojowe.

Cena lokalu (140m2) wraz z przynależną działką (268m2) i dwoma miejscami postojowymi to 715.000 złotych. Kupujący zwolniony z podatku PCC 2%

Osiedle dla komfortu mieszkańców zostało ogrodzone, a wjazd będzie zapewniany przez automatyczną bramę. Domy wykonane przy użyciu bardzo dobrej jakości materiałów. Ściany cegła POROTHERM, ocieplone szarym styropianem 15cm i tynkiem akrylowym. Okna trójszybowe SALAMANDER. Drzwi wejściowe antywłamaniowe stalowe. Ogrzewanie podłogowe zapewni każdemu z lokali energooszczędność. Dachy budynków zostały pokryte dachówką. Droga dojazdowa oraz miejsca postojowe na terenie osiedla zostały wyłożone kostką.

Serdecznie zapraszam do kontaktu !!!.