Klimatyczne mieszkanie na Białołęce

Mieszkanie na sprzedaż
599 000 PLN, Pow. 67 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
67 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Wiśniowy Sad
Rok budowy:
2012
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
318766
Cena za m2:
8940.30 PLN
Białołęka. Osiedle Wiśniowy Sad. Przy ulicy o tej samej nazwie przycupnęło przytulne osiedle dwupiętrowych bloków z balkonami, które zachęcają do spotkań przy filiżance kawy czy lampce wina. Masz chęć wczuć się w klimat tego miejsca? Zapraszam do „wysłuchania” mojej opowieści.

Mieszkanie o powierzchni 67 mkw. ulokowało się na górnej, ostatniej kondygnacji. Są tu trzy pokoje - salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój ze schowkiem na pralkę i półkami na przechowywanie oraz balkon w kształcie litery L. Pokoje mają ekspozycję wschodnio-południową i południowo-zachodnią. Niemal wszystkie podłogi wyłożone są dębowymi deskami (finish parkiet) poza łazienką - tu jest gres szkliwiony, i kuchnią - tu zaś leży gres polerowany.

Skoro o kuchni mowa, ma ona duże okno, sprzęty marek Bosch i Liebherr są w zabudowie, a biel blatu i płyty oraz wiszących nad nimi szafek pasuje do szarości szafek stojących oraz zabudowy sąsiedniej ściany - zresztą barwy te znajdziesz w całym mieszkaniu. Łazienka jest duża, elegancko i nowocześnie wykończona, z wanną, ze sporą umywalką i z WC.

Pomówmy teraz o sercu mieszkania, czyli o salonie. Wpada do niego dużo światła, co sprawia, że jest widny i przebywa się w nim z przyjemnością. Szczególnie, że kuchnia jest na wyciągnięcie ręki, tak więc kilka minut na zaparzenie kawy, a potem wypoczynek na balkonie i rozkoszowanie się soczystymi barwami wiosny, spokojem i ciszą.

A spokojnie tu niezwykle. Osiedle jest strzeżone, dostępu na teren broni szlaban, toteż rodzice bez kłopotu mogą pozwalać swoim pociechom na igraszki na powietrzu na jednym z dwóch placów zabaw lub jazdę na rolkach, hulajnodze czy rowerze. Zresztą rowery mają swoje miejsce w rowerowni, dobra wiadomość dla rodziców maluszków „parkują” tam także wózki. Zmotoryzowani mają zapewnione jedno miejsce parkingowe, ponadto istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego.

Wiśniowy Sad to atrakcyjna propozycja dla osób, które nad miejski zgiełk przedkładają ptasie trele.
Ale wystarczy przekroczyć bramę osiedla a znajdziesz się na przystanku, skąd autobus zawiezie cię do centrum. Jeśli pragniesz poczuć wiatr we włosach, są tu trasy rowerowe, z których jedna - bardzo malownicza - prowadzi wałem wiślanym w kierunkach południowym albo północnym (ok. 15 km dzieli osiedle od zabytkowego Pałacu w Jabłonnie położonego w malowniczym parku), niedaleko jest stąd też nad Zalew. Z kolei miłośnicy zakupów znajdą radość z buszowania w nieodległej Factory Annopol.
Nie chcesz tracić czasu na długie poszukiwania i remont? Zajrzyj do Wiśniowego Sadu i zostań.
Nieprawidłowy adres E-mail