Przestronne, funkcjonalne, słoneczne 4-pok. mieszkanie z oknami na trzy strony świata. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń z wydzieloną częścią dzienną i prywatną.
Tylko 1 lokal na piętrze, 4 lokale w klatce.
Układ mieszkania:
Salon 25m z wyjście na loggie.
Sypialnia 15,4m
Sypialnia 14m
Sypialnia 12m
Kuchnia 9m (częściowo połączona z salonem)
Łazienka 7m (wanna i prysznic)
WC 2m
Garderoba 4,5m
Hall 15,4m
Loggia 7m
Komórka 4m
Wygodny garaż na 1 sam.
Kameralne ogrodzone osiedle 4 bloków z ochroną.
W okolicy pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola i żłobek - idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wokół dużo zieleni, na osiedlu dostępne dodatkowe miejsca postojowe.
Wewnętrzne patio w środku osiedla zagospodarowane z małym placem zabaw dla dzieci.
Dobra komunikacja z centrum W-wy, 15 min do Metra Słodowiec.
Cena 1.599 000 PLN + 38.000 PLN za garaż.
(możliwość rozliczenia mieszkaniu 2-pok na Bielanach, Bemowie lub w okolicach).
1 599 000,00 PLN (15 375,00 PLN / m2)
Warszawa, Literacka
Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Literacka
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Bielany, Literacka
- Powierzchnia:104 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2000
- Piętro: 2 z 3
- Numer oferty: 34964553477
- Cena: 1 599 000,00 PLN
- Cena za m2: 15 375,00 PLN
Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
Pakuła Nieruchomości