530 000,00 PLN (22 083,33 PLN / m2)

Do Remontu w Przedwojennej Kamienicy Stary Mokotów

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Ludwika Narbutta

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Na sprzedaż kameralne studio o powierzchni 24 m² zlokalizowane w cichej oficynie przy ul. Narbutta 20 na Starym Mokotowie.

Kamienica Szpilfogiela i Kinmana to perła luksusowego modernizmu (1937-1938), projektowana przez wybitnego architekta Lucjana Korngolda. Budynek, ujęty w gminnej ewidencji zabytków, przetrwał wojnę bez uszkodzeń.

BUDYNEK

Wnętrze Kamienicy: Reprezentacyjny hall wejściowy wykończony marmurem i lustrami, potwierdza elitarny charakter adresu.

Elewacja Po Remoncie: Budynek przeszedł remont elewacji w 2019r.

Wymienione Pionowe Instalacje: W kamienicy wymieniono piony wodno-kanalizacyjne i gazowe. 

MIESZKANIE I POTENCJAŁ

Lokal w oficynie gwarantuje ciszę. Składa się z salonu 17 m², przedpokoju 3 m² oraz łazienki 4 m².

Stan techniczny lokalu: Całe mieszkanie przeznaczone jest do remontu.
Okna są wymienione na nowe kilka lat temu, drewniany parkiet wymaga cyklinowania, zachowały się oryginalne mosiężne klamki.

Aneks kuchenny: Możliwość urządzenia w salonie, na ścianie przylegającej do łazienki.

Piwnica: Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 3 m².

Niski Czynsz: Miesięczny czynsz do wspólnoty wynosi TYLKO 350 ZŁ!

INWESTYCJA Z KLASĄ

Doskonała propozycja inwestycyjna lub baza dla singla/pary, szukającej mieszkania w prestiżowym, technicznie zadbanym budynku z bardzo niskimi kosztami utrzymania na Mokotowie.

Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail