Warszawa, Sozopolska

Mieszkanie na sprzedaż
675 000 PLN, Pow. 75,70 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
75,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Sozopolska
Rok budowy:
1976
Piętro:
10 na 10
Numer oferty:
334930
Cena za m2:
8916.78 PLN
Polecamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na jednym z najpopularniejszych osiedli z lat 70-tych, Stegnach!
Lokal jest bardzo dobrze wykończony, ma elegancko wykonaną ergonomiczną kuchnię (okno na wschód), która jest oddzielnym pomieszczeniem, obszerny pokój dzienny (okna na zachód), sypialnię małżeńską (wschód) i dwa pokoje dla dzieci (północ i zachód). Zwraca uwagę drewniany parkiet i praktyczne szafy w zabudowie. Mieszkanie zostało właśnie odnowione, łazienka i toaleta wykończone wcześniej, ale nadal są w bardzo dobrym stanie.
Kolejnym atutem jest spora, zabudowana loggia.
Osiedle Stegny zaprojektowano i wybudowano w latach, gdy myślenie projektantów było zupełnie inne niż dzisiejszych deweloperów. Między wszystkimi budynkami na osiedlu jest zieleń, w tym wiele drzew, a duże odstępy dają komfort intymności, jak również pozwoliły zaprojektować parkingi osiedlowe (obecnie zamykane szlabanami). Tuż obok jest najbliższy sklep spożywczy, w odległości 250 metrów osiedlowy pawilon z kilkoma sklepami, pocztą, przychodnią stomatologiczną i punktami usługowymi, obok niego bazarek, a po drugiej stronie ulicy popularna piekarnia, cukiernia i kwiaciarnia.
Osoby korzystające z komunikacji miejskiej będą miały do dyspozycji kilka linii autobusowych, przystanki w Al. Sikorskiego i pobliskiej ul. Sobieskiego, którą za kilka lat będzie jeździł szybki tramwaj!
Ocieplony budynek po remoncie, w trakcie którego gruntownie odnowiono klatkę schodową.
Zapraszam!
Nieprawidłowy adres E-mail