Widok z Widok – 44 mkw. w ścisłym centrum

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 43,57 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Widok
  • Rok budowy : 1965
  • Piętro: 5 na 10
  • Numer oferty : 325600
  • Cena za m2 : 17055.31 PLN

Zamieszkaj przy Widok i rozkoszuj się widokiem samego centrum stolicy.

Widok. Tak cię urzekł, kiedy po raz pierwszy wyszedłeś na ten balkon, że postanowiłeś rozpocząć w tych murach kolejny etap swojego życia. Mieszkasz tutaj już jakiś czas, ale wciąż się zachwycasz panoramą Warszawy, którą masz dosłownie na wyciągnięcie ręki - szklane wieżowce przeplatające się z zabytkowymi kamienicami, odtworzony budynek Rotundy z majestatycznym Pałacem Kultury w tle. A wszystko to z ulicy… Widok.

W samym centrum miasta, przy ulicy Widok, stoi 10-piętrowy blok. Twoje 44 mkw. znajduje się na 5. piętrze i składa się z przytulnej sypialni, obszernego salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Jest też oczywiście balkon, od którego wszystko się zaczęło…

Uwielbiasz swoje mieszkanie. Uwielbiasz w nim przebywać, relaksować się w części salonowej, podejmować gości w części jadalnianej, realizować kulinarną pasję w części kuchennej, zażywać kąpieli w nowoczesnej łazience, wreszcie zasypiać i budzić się w sypialni ze snów. W tej chwili zajmujesz ją tylko ty, ale niewykluczone, że w przyszłości pojawi się ktoś jeszcze - ta przestrzeń równie ciepło przyjmie singla, co parę.

Postawiłeś wprawdzie na nowoczesny design, ale postanowiłeś uszanować ducha przeszłości i odtworzyć drewnianą podłogę, która nadaje temu miejscu charakteru - i to był znakomity pomysł, dzięki temu przetrwała bowiem dobra energia, którą ofiarowali ci poprzedni właściciele w darze na nową drogę. I jesteś im bardzo wdzięczny, bo m.in. dlatego tak dobrze się tutaj czujesz. Twoja ulubiona czynność? Przesiadywanie z kubkiem (w filiżance za szybko się kończy) kawy na balkonie, igranie ze słońcem i wsłuchiwanie się w głos miasta. Czasami zamykasz przy tym oczy, a wówczas ogarnia cię wrażenie, że świat wokół jest w ciągłym ruchu, twój natomiast się zatrzymał. I tak jest dobrze. Bezpiecznie. (Po zachodzie słońca czas na odsłonę nocną - feeria świateł ulic, pojazdów, neonów kusi, hipnotyzuje. Można tak stać i patrzeć… Albo słuchać).

Na dodatek wszystko masz „pod nosem” - kulturę (kina, teatry, muzea i galerie), gastronomię (kawiarni i restauracji bez liku), najbardziej reprezentacyjne, historyczne ulice Warszawy (Chmielna, Trakt Królewski obejmujący trasę od placu Zamkowego aż do pałacu w Wilanowie), naturę (Ogród Saski, bulwary wiślane), edukację (szkoły, UW i ASP), wreszcie sklepy wszelkiej maści i oczywiście każdy możliwy transport. Bo gdzie wszystko ma się dziać, jak nie w centrum?

Wykorzystajmy na koniec wielką moc słów i spróbujmy wyczarować alternatywny wystrój lokalu przy Widok. Na tradycyjny rozkład składają się przedpokój, garderoba, kuchnia, łazienka i dwa pokoje, w tym większy z balkonem. Okna obu pokoi (kuchnia jest ślepa ze świetlikiem) wychodzą na południowy zachód. Bezpieczeństwo zapewniają monitoring oraz całodobowa ochrona. Przedmioty, które nie muszą być pod ręką, znajdą azyl w komórce w piwnicy.

Możesz pozostać przy tym układzie co jest, ale jeżeli uznasz, że świetlik w kuchni to raczej mało praktyczne rozwiązanie możesz pójść o krok dalej. Dlatego myśl o zburzeniu kilku ścian i otwarciu tego pomieszczenia na salon zaczyna nabierać coraz wyraźniejszych rumieńców. Dzięki tym zabiegom uzyskasz nowoczesne i eleganckie wnętrze z fantastycznym widokiem na centrum stolicy.

Uwielbiasz swoje mieszkanie. Uwielbiasz w nim przebywać… Zadzwoń do mnie, a potem zamieszkaj na Widok.

Lokalizacja:

- Kino Atlantic 3min, Teatr Paladium 4min, Muzeum Narodowe 11min, PKIN 9min, Multikino 12 min, Teatr Capitol 20min, Zachęta 14min
- Prywatne szkoły języków obcych 2min, Uniwersytet Warszawski 18min, ASP 15min
- kawiarnia 3min, Galeria Handlowa Centrum 2min, Restauracje 2 min, Carrefour Expres/ Biedronka 3min, Złote Tarasy 10min
- Ogród Saski 13min, Siłownia/ Klub fitness 5min