950 000 PLN (18033.41 PLN / m2)

2 pokoje w kamienicy

Mieszkanie na sprzedaż,
Warszawa, Jagiellońska

Kontakt z agentem: Pakuła Nieruchomości
Opis nieruchomości

Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze kamienicy przy jednej z najstarszych ulic Pragi Północ, ulicy Jagiellońskiej.
Ciąg kamienic na ulicy Jagiellońskiej tworzy niepowtarzalny klimat Warszawy. Okoliczne kafejki, luksusowe lofty, bliskość metra i przestronne aleje spacerowe przyciąga coraz większą ilość inwestorów
oraz mieszkańców. Prawobrzeżna część Warszawy łączy w sobie tradycję i folklor coraz częściej będąc kojarzoną z pojęciem luksusu.

Budynek w którym znajduje się prezentowana nieruchomość przeszedł gruntowną modernizację: wyremontowano zabytkową klatę schodową, dobudowano windę, zostały również wymienione wszystkie instalacje. Ostatnim elementem planowanej renowacji jest remont elewacji, który finalnie uplasuje kamienicę przy Jagiellońskiej wśród jednych z najatrakcyjniejszych inwestycji.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, wejście do mieszkania oddzielone jest od klatki schodowej dodatkowym korytarzem dając jeszcze większa intymność i bezpieczeństwo przyszłym lokatorom.
Mieszkanie składa się z korytarza prowadzącego do kuchni z balkonem, łazienki, salonu oraz sypialni z przestronną garderobą.
Wysokość pomieszczeń w nieruchomości daje dodatkowe możliwości aranżacji w formie antresol.
Duże okna skierowane na południowy zachód sprawiają że mieszkanie jest ciepłe i pełne słońca.
W mieszkaniu możliwe jest wydzielenie dwóch oddzielnych sypialni.

Lokalizacja kamienicy pozwala nie tylko korzystać z pełnej infrastruktury miasta, jednocześnie umożliwiając sprawną komunikacje dzięki bliskości metra czy kolei. W wolnym czasie Praga Północ staje się unikalnym miejscem wypoczynku. Nadwiślańska plaża, Park Praski, Zoo, a niebawem most pieszo-rowerowy dający możliwość znalezienia się po drugiej stronie Wisły w 10 minut. Otworzy to nowe możliwości spędzania czasu na Powiślu, dostępu do licznych ofert kulturalnych, Elektrowni Powiśle czy Bulwarów Wiślanych.

Mapa
Kontakt z agentem

Pakuła Nieruchomości

Pakuła Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail