Zupełnie nowe mieszkanie w budynku z 2020r.

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 42 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Zygmunta Modzelewskiego
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 7 na 8
  • Numer oferty : 325634
  • Cena za m2 : 59.05 PLN

Zupełnie nowy, nigdy nie użytkowany, pięknie nasłoneczniony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym budynku z 2020 roku, zlokalizowanym w bardzo cichej i spokojnej okolicy, niedaleko Galerii Mokotów. Doskonała lokalizacja uważana ze jedną z najatrakcyjniejszych części Mokotowa charakteryzująca się świetnym węzłem komunikacyjnym, zapewniającym łatwy i szybki dojazd do Śródmieścia oraz centrum biurowego na Służewcu. Wygodne połączenie z nimi zapewnione jest zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej jak i poruszających się po mieście samochodem. Ponadto w najbliższej okolicy oprócz wspominanej już Galerii Mokotów odnajdziemy kilka zarówno większych, jak i mniejszych sklepów, sporo lokali gastronomicznych, liczne punkty usługowe i wiele innych elementów infrastruktury społecznej.

Oferowane mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki z dużą kabiną prysznicową, korytarza, sypialni oraz pokaźnego balkonu. W lokalu tym odnajdziemy podstawowe umeblowanie i niezbędny sprzęt AGD. Na życzenie Najemcy, istnieje możliwość doposażenia przedmiotowej nieruchomości przez Właściciela o dodatkowe meble. Niniejszy apartament spośród innych, dostępnych na rynku ofert niewątpliwie wyróżnia się doskonałym doświetleniem, dużą ilością miejsca do przechowywania i dobrym standardem. Lokal ten zorientowany jest na południowy zachód. Dzięki położeniu na siódmym piętrze zapewnia jego mieszkańcom nie tylko atrakcyjny widok na panoramę miasta, ale przede wszystkim daje możliwości podziwiania urokliwych zachodów słońca.

Zmotoryzowani posiadają możliwość wynajęcia jednego miejsca parkingowego w garażu zlokalizowanym pod przedmiotowym budynkiem. Jego wynajęcie nie jest obligatoryjne. Dla zainteresowanych będzie wiązało się to z dodatkową opłatą w wysokości 250zł/m-c. Do proponowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłatę za prąd. Czynsz administracyjny zawierający zaliczki na poczet wody i ogrzewania zawiera się w proponowanej cenie. Świetna oferta. Polecam i zapraszam do współpracy.