Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż, Książenice
2 800 000,00 PLN (125,04 PLN/m2)
- Powierzchnia: 22 393 m2
- Nr oferty: 34964500248
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż, Książenice
Mieszkanie na wynajem, Warszawa Białołęka, Aluzyjna
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż, Trzciany, Granitowa
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Osuchów, Leśna
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Grabina Radziwiłłowska, Bolimowska
Działka (Rolna) na sprzedaż, Nadma, Rzeczna
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Marków-Świnice
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Marków-Świnice
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Milanówek, Kazimierzowska
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Białołęka Kobiałka, Żeglugi Wiślanej
Lokal gastronomiczny na wynajem, Warszawa Białołęka, Światowida
Dom (Segment środkowy) na sprzedaż, Warszawa Mokotów Sadyba, Zawojska