Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż, Wołomin
1 109 950,00 PLN (79,00 PLN/m2)
- Powierzchnia: 14 050 m2
- Nr oferty: 34964474846
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż, Wołomin
Mieszkanie na sprzedaż, Rynia, Główna
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż, Konstancin-Jeziorna, Leśna
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż, Warszawa Bemowo, Moździerzy
Działka (Przemysłowa) na sprzedaż, Kozerki, Merkurego
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Śródmieście, Hoża
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Śródmieście, Juliana Bartoszewicza
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż, Warszawa Białołęka, Płochocińska
Mieszkanie na wynajem, Warszawa Śródmieście, Pańska
Mieszkanie na sprzedaż, Józefosław, Osiedlowa
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Kornelówka